Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak

Ja tak siedzę i czytam te wszystkie wasze komentarze to mi żal was wszystkich. Zastanawiam się jakie wy musicie mieć kompleksy żeby jeździć po człowieku który odniósł jakiś sukces w własnym zawodzie. Zastanawiam się czy naprawdę poprawia wam samopoczucie jak zgnoicie człowieka w komentarzu..Żal mi was.
ps. Czekam na fale nienawiści ze strony małych zawistnych hejterków...

jarek1990

karolak i sukcesy w aktorstwie buahhaha. Dobre

jarek1990

Jarku, jesteś na portalu na którym ocenia się filmy i aktorów. Myślisz nie logicznie - gdyby był dobrym aktorem, to by miał dobre oceny tak jak panowie Linda czy Baka. Sugerujesz, że ktoś go próbuje pogrążyć celowo? Sugerujesz, że nie istnieje coś takiego jak zły aktor, bo każdy kto jest źle oceniany, musi być od razu ofiarą hejtu? Zastanów się nad swoim rozumowaniem i skończ proszę z tym syndromem oblężonej twierdzy, bo to dziecinada Trzymaj się!

coldy1988

Krytyka a hejt to dwie różne rzeczy. Karolaka najczęściej się hejtuje niż ocenia

damian_oporski_filmweb

Tak długo jak tego nie wyjaśnisz i nie udowodnisz to pozostaje to jedynie twoją subiektywną opinią. Dla mnie Karolak jest słaby. Jest po prostu słabym aktorem. Jego gra jest niewiarygodna. Nie ma za grosz talentu i nie zasługuje nawet na hejt. Hejtuje się najczęściej osoby poularne i utalentowane.

coldy1988

Tak to już jest w tym showbiznesie

jarek1990

ja miałem go gdzieś, ale jak usłyszałem, że w jakimś sklepie nie chciał zapłacić bo myślał, że jest "znanym aktorem" i "nie musi" to aż mnie zatkało. w dodatku jego gra aktorska jest żenująca i gra w najgorszych polskich produkcjach o których najlepiej zapomnieć albo wyprzeć z pamięci, że powstały

jarek1990

proszę wziąć na celownik niektóre wypowiedzi tego człowieka i nie dziwić się komentarzom. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones