PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 149
ocen
5,9 10 1 183149
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

zakoscielny ::D:D + dygant = niezla dawka hoomoru ;)

a co do grochowskiej? hmmm... nie znam jej z zadnego filmu.... ale zobaczymy!

ahcynk

Musze to zobaczyc !! ZAKOŚCIELNY (mmm..) Czuje, że to będzie SuPeR FilMiK, na premierze "Nigdy w życiu" byłam w kinie na Walentynki, fajnie by było, gdyby i to było premierowane w Walentynki.. na bank był poszła :D Przeciez to sama radość popatrzeć sobie na Maciusia Zakościelnego hihihi :)

zokunia

pop plastkiowe scierwo.ogladalem zapowiedz w kinie,kolejna polskoamerykanska papka dla rozowych dziewczynek...
milego odmozdzania zycze

CIEN_3

hahaha wcale nie uwazam sie za rozowa dziewczynke ;/:/:/

odmozdzanie - skąds ty wytrzasnal taki fajny wyraz :P:P

CIEN_3

Ja też się wcale nie uważam za różową dziewczynkę, a może to z Tobą coś nie tak .. :P

zokunia

jasne jestem na wskros rozowy :P przyznam,ze spodziewalem sie dosc ostrego ataku na moja osobe,a co mnie spotyka?pogratulowac opanowania

wracajac do filmu sadze iz bedzie to kolejna opowiastka z cyklu niezdazone historie,przekolorowana,kiczow ata bajka,dla duzych dziewczynek...

p.s. z tym rozem to przeszadzilem,ale generalnie chodzilo mi o ukazanie plastiku w dobie dzisiejszych czasow,i co z tym sie wiaze mode na kolejne tanie i nie koniecznie uruchamiajace mozg do myslenia opowiastki.Takie male nawiazanie

pozdrawiam

CIEN_3

mozgu to ja uzywam w szkole :P a do kina ide sie odprezyc ;) troche sie posmiac, poogladac aktorow, pozrec popcorn :P:P:P

moze i uznasz mnie za plytka nastolatke (:P:P), ale czy mozna oceniac ludzi po ogladanych filmach?! ;) moze i mozna, ale... :]


pozdro :)

ahcynk

"czy mozna oceniac ludzi po ogladanych filmach?!"

Dokladnie tak jak napisalas,moze i mozna,tak jak po ubiorze...ale,no wlasnie to zalezy od odbiorcy :) Wiec jak dla mnie jestes fanka Zakoscielnego ktora lubi denne filmy :P To tez o czyms swiadczy :D

"mozgu to ja uzywam w szkole :P a do kina ide sie odprezyc ;) troche sie posmiac, poogladac aktorow, pozrec popcorn"

A nie lepiej polaczyc przyjemne z pozytecznym i ogladnac swietny,przemyslany film,z wciagajaca,wcale nie plytka fabula,plus do tego naogladac sie rownie pieknych acz mniej znanych aktorow,czy aktorki?To jak mysle zalezy od przekonan,a moze sie myle?

pzdr!

CIEN_3

nie wstydze sie powiedziec: TAK lubie denne filmy ze znanymi aktorami :)
Tak, nie mam gustu do filmów :p Lubie Czarka Pazure :p Nigdy nie obejrzałam do końca 'Ojca chrzestnego' [nie ma to jak obudzić się na napisach końcowych :P] :)

To może podałbyś mi kilka tytułów niepłytkich filmów?

Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź! :)

pozdro :]

ahcynk

Ja zas z cierpliwoscia spelniam twa prosbe :P Moglbym pisac i wymieniac kolejne tytuly,ale po co?Mysle ze najlepiej kiedy podam te pozycje ktore zostawily w moim sercu,a takze w pamieci wielki slad,te filmy poniekad zmienily mi sposob patrzenia na swiat,postrzegania innych...bo wiadomo nie jestesmy na tym swiecie sami.
Koniec z przeciaganiem,do rzeczy :) Kilka linijek wyzej pisalem o produkcjach nikogo innego jak Wong Kar Waia,a film (z reszta mistrzostwo)jaki zapamietam na wiele lat to "Fallen Angels".Z bardziej znanych w srodowisku polecam Terrego Giliama,miedzy innymi tworcy "Nieustraszonych Braci Grimm" i wspoltworcy Monty Pythona,obowiazkowa pozycja to "Las Vegas Parano"(chociazby aby przestrzedz przed narkotykami :P).Moglbym jeszcze polecic niedawno powstaly i bardzo polpularny Jarhead,zdecydowanie daje do myslenia (przynajmniej dal mnie)

Ale piekniejsze od ogladania filmow jest czytanie ksiazek :D,i wcale nie jestem starym tetrykiem :P

sie rozpisalem,mam nadzieje,ze chociaz w malym stopniu zaspokoilem Twa ciekawosc ;)

pozdrawiam Cie :)

CIEN_3

nie omieszkam :p moze nawet pojde na Jarhead :p

ocenił(a) film na 4
ahcynk

A ja sie właśnie dowiedziałam, że wygrałam bileciki na "Tylko mnie kochaj" do stołecznego Multikina:D. Generalnie nie jestem zwolenniczką ani romansów, ani komedii, ale za to gorliwie niańczę wszelkie polskie produkcje;).
"Nigdy w życiu", na które bynajmniej nie poszłam do kina, miało dla mnie wartość jedynie ze względu na doborową obsadę i świetną grę aktorską. Natomiast przedstawiona w filmie sytuacja wydała mi się mocno nieprzystająca do polskich realiów. No, ale w końcu to przeciez kino, nie życie;). Jestem ciekawa, jak pod tym kątem wypadnie "Tylko mnie kochaj", ale juz ostrzę sobie ząbki na dobitną recenzję, hihi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones