PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 149
ocen
5,9 10 1 183149
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

Oglądałam ten film już wiele razy, jestem zaskoczona, aż tak niską oceną :( Może nie wszystkim się
podoba, ale to już trochę przesada, Polacy po prostu nie umieją docenić swoich filmów, nad
amerykańskimi komediami się zawsze zachwycamy, a jeśli jest coś polskiego to od razu badziew.

ocenił(a) film na 1
Justa712

bo to jest badziew. BADZIEW na miarę tysiąclecia.
Przesłodzony bardziew, który swoim badziewstwem przerasta nawet najbardziej badziewne badziewia z tal 90.

ocenił(a) film na 3
bezkompromisowy

dodam jeszcze że to badziew :)

ocenił(a) film na 5
mortiaris

Dużo wniosłeś do dyskusji. Widać,że jesteś użytkownikiem na "poziomie".

ocenił(a) film na 3
RAC_79

tak i co? strzepnąłeś sobie?

ocenił(a) film na 5
mortiaris

He,he bawi mnie twój ból dupy :)

ocenił(a) film na 3
RAC_79

jak ból dupy? naucz sie uzywac zwrotów plisssss...

ocenił(a) film na 5
bezkompromisowy

Przesłodzony i owszem,ale pamiętajmy,że to komedia romantyczna.

bezkompromisowy

Badziew?? Raczej perełka wśród polskiej tandety i kiczowatych filmów jakie zwykle powstają w Polsce... Fakt arcydzieło to nie jest, ale jak na polskie kino...

skoczek_narciarski

To "Tylko mnie kochaj" nie jest kiczowate? :D

Gladka

Na pewno mniej od wielu innych. polskich produkcji...

skoczek_narciarski

A może zacznijmy od innego pytania: co oznacza słowo "kicz"? Przypominam, że "kicz" i "tandeta" to nie jest jedno i to samo.

Gladka

A co to za pytania?? Czep się tramwaju kobieto.

skoczek_narciarski

Są to normalne pytania, mające na celu zbadać, czy rozmówca zna prawidłową definicję słowa "kicz". Niestety jego poziom nie okazał się zbyt wysoki, zatem koniec dyskusji z mojej strony ;)

użytkownik usunięty
Gladka

Ach!
Dziewczyno! Nie sądziłem, że jeszcze tu piszesz! Pamiętasz mnie????
(tzn. oczywiści nie pamiętasz, bo nie możesz(mam nowe konto), ale pisałem tu kiedyś pod ksywką Icek_Dikman, jego pamiętasz?)

Ksywkę nawet pamiętam, ale jaka osoba się za nią kryła, już niestety nie ^^;

użytkownik usunięty
Gladka

Zajebista osoba. Trollowaliśmy razem na forum Zac'a Efrona (tzn. ja jako Icek wtedy ).

Uwierzysz, że nawet nie pamiętam, iż trollowałam na forum Zaca Efrona? ;) Ile lat temu to było?

użytkownik usunięty
Gladka

2006 może 7 :D

użytkownik usunięty
Gladka

Mam :D

http://www.filmweb.pl/person/Zac+Efron-273057/discussion/Mo%C5%BCe+zamiast+ci%C4 %85g%C5%82ej+krytyki+zobacze+prawdziwy+g%C5%82os+JEDYNIE+FAN%C3%B3W+pod+tym+post em%21-997523?page=2

Widzę, to wyznałam ci tam miłość XD

użytkownik usunięty
Gladka

nooo :D

użytkownik usunięty
Gladka

keep in touch, będę tu trochę trollował na filmowych forach, jak coś możesz się przyłączyć :D

To byłoby chyba zależne od tego, na których forach ;)

użytkownik usunięty
Gladka

Głównie polskie komedie, dobry cel to też Nimfomanka i filmy Smarzowkiego, no i oczywiście Tajemnica Brokeback Mountain. Gdzieś się jeszcze spotkamy, na pewno...

ocenił(a) film na 8
Justa712

Generalnie jest to taki film, na który trzeba lekko przymknąć oko. To taka komedia romantyczno-familijna. Wielu myślę, że podchodziło do tego filmu jakby za mocno trzymając się rzeczywistości. Realność scenariusza jest nagięta po to by pokazać ciekawą sytuacje. Główny wątek można uznać za naiwny, doszukiwać się w nim głupot, ale z drugiej strony dało to pole to ciekawej historii. I jest to chyba jedna z niewielu z polskich komedii romantycznych, gdzie słowo komedia nie jest tylko ozdobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones