PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 149
ocen
5,9 10 1 183149
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

Jest to jeszcze puszczane na TVN-nie... Zamiast puścić jakiś konkret to ten zgówniały gniot polskiej produkcji.

ocenił(a) film na 5
psysutra

Jest lekki i przyjemny. Kto Ci każe oglądać? I potem jeszcze wymyślać na niego jakieś obelgi.

ocenił(a) film na 7
Ekranizacja

zgadzam się z ekranizają. jeżeli nie lubisz takich filmów to po co oglądasz? możesz sobie włączyć jakiś ciekawy dla Ciebie film na komputerze albo przełączyć na inny program.. osobiście uwielbiam ten film i mogę go ogladać nawet 10000 razy.

ocenił(a) film na 2
psysutra

Na TVN konkret to tylko program "Uwaga!". Nie wiem czego Ty oczekujesz...

Demotrix

Nie no film słaby ewidentnie ale jak go chcą puszczać to najlepiej raz na jakiś czas, w środku dnia roboczego (wtedy jestem w szkole i nie widzę) a nie w Superkinie a następnego dnia powtórka. Pamiętam jak raz puścili to "cudo" w piątek o 20.00 a po nim jakiś fajny film (bodajże Szeregowca Rayana albo Matrixa, chyba Matrixa) i moim zdaniem ośmieszyli się. Tyle w temacie

użytkownik usunięty
pionas666

oj to chyba nie widziałes prawdziwego polskiego gniotu . Obejrzyj sobie ,,Ciacho " to dopiero ,,docenisz " polskie kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones