PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 149
ocen
5,9 10 1 183149
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

Oglądając trailer nie mogłam się pozbyć wrażenia, że oto nasza "wspaniała-polska-kinematograf ia" po raz kolejny tworzy chałę na rodzaj "Nigdy w zyciu", gdzie mogłam zaobserwować żenującą grę aktorską przyjaciółki głównej bohaterki. Nie mówiąc już w ogóle o fabule i "ukrytych znaczeniach" filmu. Jedynym atutem tamtej produkcji jest plan domku. I na tym się kończy. No, Artur Żmijewski grał całkiem nieźle, chociaż uważam, że stać go na ambitniejsze role.
Jednakże wracając do tematu. Małolaty pewnie polecą na ów film w pierwszy dzień po premierze, piszcząc z podniecenia za każdym razem, kiedy na ekranie pojawi się Zakościelny. Znowu będzie banalnie oczywista fabuła, bez głębszych treści. I zapewne kiepski OST.
Tyle tytułem wstępu. Reszta po obejrzeniu filmu - a nie ciągnie mnie na niego specjalnie.

Sirmione

Tak polecę na ten film w pierwszy dzień po premierze :p bede sie podniecac Zakoscielnym i jego niesamowita gra aktorska :P

o ukrytych znaczeniach juz nie wspomne...


POZDRAWIAM :)

płytka i rozpiszczana nastolatka


Ps. Założymy sie, ze to bedzie hitem (jak na polskie mozliwosci oczywiscie:P) Bo ludziom nie chce sie chodzic na filmy o prawdziwym zyciu, tj Komornik itp. bo to maja po wyjsciu z kina.

ahcynk

"Ps. Założymy sie, ze to bedzie hitem (jak na polskie mozliwosci oczywiscie:P) Bo ludziom nie chce sie chodzic na filmy o prawdziwym zyciu, tj Komornik itp. bo to maja po wyjsciu z kina."

I zamiast skusic sie do refleksji wola sobie podac "smaczna",mila w odbiorze nie zmuszajaca do nadmiernego wytezenia czachy produkcje...
Ale warto sobie zadac pytanie z czego to wynika,ze nie wszyscy lubimy madre kino?Polecam najpierw sie nad tym zastanowic,a pozniej dopiero wlaczac tak ubustwiane komedie romantyczne,czy inne "z zycia wziete" telenowele!

ocenił(a) film na 1
CIEN_3

jak dla mnie to ten film jest zbyt komercyjny i przereklamowany..
no, ale zobaczymy, zobaczymy, nie moge przeciez przepuscic tej 'pierwszej polskiej amerykanskiej komedii romantycznej'
ach, i oczywiscie pojde dla pieknych oczek zakoscielnego, bo pani agnieszka grochowska, ktora byla swietna w m.in. 'pregach' juz mnie rozczarowala..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones