PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 149
ocen
5,9 10 1 183149
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

Wytrzymałem piętnaście minut. O 15 za dużo. Takiej szmiry dawno nie widziałem.
Wiadomo, że po tvn-owskiej komedii romantycznej nie było się czego spodziewać, ale poziom tego szajsu i tak mnie zdołał zaskoczyć.
Beznadziejna, wymuszona, nienaturalna gra aktorów,
absurdalne elementy fabuły,
denny, nieśmieszny humor,
nieudolne próby grania na emocjach i wywoływania wzruszenia - nawet to im nie wyszło...
Jednym słowem autorzy filmu dokonali nie lada sztuki, zeszli dwa poziomy niżej, niż ich poprzednicy - gratulacje!
Szkoda, że nie ma ujemnej skali ocen, bo 1 to za dużo.

ocenił(a) film na 3
s_nik

sama bym lepiej nie scharakteryzowała tego "czegoś". totalne dno, cieszę się, że nie jest to tylko moja opinia.

ocenił(a) film na 9
musinka

Wiesz co, powiem CI tylko 1: niezależnie od tego jaką ja mam opinię o tym filmie, trzeba być skończonym i prymitywnym debilem, żeby oceniać film, jakikolwiek, po obejrzeniu tylko 15 minut...wyłącz go sobie, jak nie chcesz oglądać, ale oceniając go po tych 15 minutach...właśnie zdegradowałeś swoją inteligencję o co najmniej połowę.

ocenił(a) film na 1
uwieziona

Cóż, Pani Inteligentna, według mnie o inteligencji zbyt dobrze nie świadczą takie cechy, jak obelżywe wycieczki personalne i inwektywy rzucane pod adresem osoby, która ma inne zdanie...
A jeśli chodzi o te 15 minut, to wydaje mi się, że nawet takiemu "skończonemu i prymitywnemu debilowi" jak ja, wystarczy ten (i tak za długi) czas, by móc rzetelnie ocenić ten utwór... :-D

s_nik

Najpierw się zastanów jaką ty sobie laurkę wystawiasz swoim tematem i komentarzami.

ocenił(a) film na 1
Kacper_1984

Ja wyrażam swoją opinię o filmie, mam do tego prawo, od tego jest to forum, natomiat wy zamiast zająć się oceną filmu, wylewacie swoje żale na moją osobę. Osobiście mi to wisi, ale można się pośmiać :)) A szczerze mówiąc nawet jestem zadowolony, że nie przypadłem do gustu osobom, które ten film mają w ulubionych... :-D

użytkownik usunięty
s_nik

Sorry, ale nie ocenia się czegoś czego tak naprawdę nie widziało. Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 6
uwieziona

masz rację. wkurzają mnie osoby dające 1. jesteście wybitnymi znawcami filmu pewnie, że tak się na wszystkim znacie. Przesadzacie, tyle wam powiem. Jak napisała LiLia_97 : "Po prostu mogło być lepiej i tyle... " ale niestety nie jest. Nie jest to jakiś strasznie dobry film ale bez przesady. Ale nie wszystko w tym filmie jest totalnie beznadziejne także uważam że jesteście hmmm... nazwijmy to delikatnie: dziwni i nie znacie się na filmach skoro tak to oceniacie. Patrzy się na film pod każdym względem ;/

s_nik

15 minut ? Dałeś radę tak długo ? Musisz mieć w sobie coś z masochisty. W porównaniu z tym gniotem, Ed Wood tworzył arcydzieła.

ocenił(a) film na 6
s_nik

... e tam. To jest komedia romantyczna ze świetną grą Julki. Gniot? Fajna historyjka. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
s_nik

Moim skromnym zdaniem film jest rzeczywiście dość nienaturalny i fabuła jakoś specjalnie nie rusza, muzyka może jakoś komponuje się z tym wszystkich, ale efekt jest taki sobie.

Po prostu mogło być lepiej i tyle...

ocenił(a) film na 5
s_nik

Jesli wydaje Wam sie, ze nie widzieliście niczego gorszego, to zapraszam do obejrzenia "Dlaczego nie" to dopiero masakra:)

ocenił(a) film na 4
s_nik

A mnie film się bardzo podobał. Poza tym 15 minut? Taa... To dużo tłumaczy. Mówcie co chcecie, dobry film i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones