PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 149
ocen
5,9 10 1 183149
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

Dziwią mnie ludzie z forum, którzy oceniają film przez pryzmat jakiegoś aktora.
DREWNIANY Zakościelny? Ciekawe jak byście wyglądali gdyby was postawić przed kamerą...
Nic do nie niego nie mam. Aktor jak aktor. Seriali nie oglądam, znam go głównie z tego filmu.
Co mogę o nim powiedzieć?
Przystojny.
Pewny siebie.
Jeździ BMW (w życiu prywatnym pewnie też nie jeździ Fiatem czy Skodą).
Dobrze się ubiera (w życiu prywatnym pewnie w dresach nie hasa).

Wszystkiego co powyżej napisałem to mu ZAZDROŚCICIE.

Co do filmu to jest na pewno:
a) lekki
b) przyjemny
c) pozytywny
d) muzyka dobrze się komponuje z poszczególnymi scenami

Kto tego nie widzi jest prawdziwym tłumokiem, który widzi tylko koniec własnego nosa.

ocenił(a) film na 3
Kacper_1984

Ja przed kamerą wyglądałabym niewiarygodnie głupio i właśnie dlatego nie pcham się do filmu (w przeciwieństwie do niektórych). No ale fakt, Zakościelny jest biedny, siłą wepchnęli go przez kamerę i wbrew jego woli mu za to zapłacili.
Nie wiedziałam, że jeździ BMW i nie mam pojęcia jak się ubiera w życiu prywatnym, to nie moja sprawa, więc nie oceniam jego aktorzenia przez pryzmat zazdrości.
Pozdrawiam
prawdziwy tłumok

ocenił(a) film na 9
Kacper_1984

Wreszcie jakiś normalny facet, który potrafi włączyć uczucia w oglądania filmu...dzięki za tego posta.

uwieziona

Feeling's ON / OFF ;-)
Dzięki, ale rzadko ktoś to docenia. Więc jak mniemam nie jest to porządana cecha.

ocenił(a) film na 1
Kacper_1984

Niedowartościowani romantycy za dychę się znaleźli...

Od siebie powiem tylko tyle:
http://www.filmweb.pl/film/Tylko+mnie+kochaj-2006-235470/discussion/1+10.+Amen., 1016093

O najbardziej prymitywnych liniach obrony typu "krytykujecie, bo mu zazdrościcie", albo "jesteście głupi, bo nie myślicie tak, jak JA", już mi się nie chce gadać. Niech wypowiedź założyciela tematu mówi sama za siebie o poziomie intelektualnym tego, kto to pisał.
I jeszcze się tym "włączaniem uczuć" próbuje dowartościować... :D

Der_SpeeDer

Ten co założył ten temat jest totalnym debilem. Mam niby zazdrościć jakiejś sekwoi (Zakościelnemu) że jeźdźi w BMW, ubiera się dobrze czy też jest przystojny? Gościu gra do dupy i robi z siebie pośmiewisko (no w niektórych kręgach) a tak poza tym fil jest bez. na .dziej. ny. Ogląda się go okropnie a humoru to tu nie ma. Komedia to nie jest a co najwyżej serial typu M jak Mdłości streszczony w jednym odcinku. A mój poprzednik ma rację że jedziecie po najbardziej prymitywnych liniach obrony. Podrawiam ozięble.

pionas666

Der_SpeeDer, pionas666
Jesteście prostakami. Nic więcej nie mam do dodania bo szkoda mi klawiatury.
I tak was życie nie oszczędzi, więc nie cwaniakujcie już.
P.S. Ocena 6,1 przy ok. 24,5 tys. głosów coś znaczy więc wy barany tylko zaniżacie ocenę.
Nie pozdrawiam wcale. Z prymitywami nie należy dyskutować.

pionas666

A poza tym to dziewczyna odebrała tak moją wypowiedź (czyt. uczucia). Ja napisałem swoje w 1 poście.

Kacper_1984

Masz kompleksy kolego, tyle w temacie.

pionas666

Nie baranie, bo nie musze. Film mi się podobał, i tyle w temacie.

Kacper_1984

Ok, podobał ci sie ale nie pisz bzdur w stylu "Zazdrościcie Zakościelnemu blablabla...". A może sam mu zazdrościsz?

pionas666

Skończyliśmy ugodowo inny wątek, skończmy więc i ten. Sorry za barana.
A odp na pytanie brzmi nie. Zazdrościć można wszystkiego i każdemu, tylko co to da.
Co do gostka z filmu to nie oceniam go jako aktora (ale sam film), tylko widze, że jego wizerunek jest jakiś skrzywiony przez forumowiczów, a tego już nie rozumiem. W obsadzie jest jeszcze 35 osób, a nie widziałem, żeby ktoś najeżdzał na innych.

ocenił(a) film na 1
Kacper_1984

"Jesteście prostakami. Nic więcej nie mam do dodania bo szkoda mi klawiatury"

Facet, daruj sobie. Znów stosujesz najbardziej prymitywną linię obrony, a twoje słowa w tłumaczeniu na ludzki znaczą mniej więcej tyle, co "nie mam nic do dodania, bo i rozum mi nie pozwala wymyślić czegoś sensownego". A że nadal gadasz po swojemu, to już dowodzi twoich skromnych możliwości intelektualnych.

"A poza tym to dziewczyna odebrała tak moją wypowiedź (czyt. uczucia)"

A ty jej przytaknąłeś i podziękowałeś za zauważenie. "Uczuciowiec" od siedmiu boleści...

"Co do gostka z filmu to nie oceniam go jako aktora (ale sam film), tylko widze, że jego wizerunek jest jakiś skrzywiony przez forumowiczów, a tego już nie rozumiem. W obsadzie jest jeszcze 35 osób, a nie widziałem, żeby ktoś najeżdzał na innych"

Gdybyś był łaskaw sprawdzić podany przeze mnie link, i przeczytać tekst, zauważyłbyś, że stwierdziłem tam, iż wszyscy aktorzy równo zasługują na zmieszanie z błotem. Co, może mam przytaczać całą listę tych 35? I pozostali pewnie też?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Kacper_1984

"Gościu, nie będę czytał twoich wypocin, bo ...uj mnie obchodzi co naskrobałeś pod linkiem"

Skoro cię to nie obchodzi, to trzymaj niewyparzony jęzor za zębami i nie wypowiadaj się o tym.

"A może z łaski swojej spojrzysz jakie filmy lubie? Bo nie są to wyłącznie filmy tego typu."

Cóż, tym bardziej z ciebie "uczuciowiec" od siedmiu boleści. I skoro Pile 3D dajesz ocenę 10/10, to co tu się dziwić, że coś tak żałosnego, jak TMK, zrobiło na tobie dobre wrażenie. Gatunek może i diametralnie inny, ale poziom prymitywizmu, jeśli chodzi o realizację - ten sam.

"Aha, pisałeś coś o skromnych możliwościach intelektualnych. Ciekawi mi zatem jak ograniczony musi być ktoś kto nie może zrozumieć, że każdy ma inny gust"

O wiele mniej ograniczony, niż ktoś, kto siedząc na forum DYSKUSYJNYM nie może zrozumieć, że służy ono do DYSKUSJI - i zasłania się w sposób żałosny swoim gustem.
Kiedy słyszę coś takiego, chwytam za siekierę. Po wkurzają mnie idioci.

Der_SpeeDer

Wiedziałem, że znowu zniżysz się do poziomu przedszkolaka, który nie rozumie co czyta.

To skąd twoim zdaniem wzięła się ocena? Ta ogólna.
Czyżbyś był wyrocznią w sprawie filmów czy reszta oceniających to idioci?
Żegnam.

ocenił(a) film na 1
Kacper_1984

To ty, idioto, nie rozumiesz, co ja piszę.

"Czyżbyś był wyrocznią w sprawie filmów czy reszta oceniających to idioci?"

Ów debilny tekst tego bolesnym dowodem.

I nie żegnaj się dziesięć tysięcy razy - bo to jest właśnie poziom przedszkolaka. A że jeszcze na domiar złego facet o poziomie przedszkolaka próbuje u innych wykazywać poziom przedszkolaka - to jest spód dna.

Der_SpeeDer

No nie moge, koleś na pewno TROLLUJE na forum tego filmu od

grudnia 2007 / stycznia 2008 (wcześniej już nie szukałem)
(a więc 3 lata bez 2 miesięcy)

i jeszcze ma czelność wypowiadać się o inteligencji innych forumowiczów :D
Jesteś genialny jak szczur doświadczalny.

ocenił(a) film na 1
Kacper_1984

I znowu - pożegnał się, a zaraz potem wrócił. Jak dziecko.

I zanim zaczniesz rzucać oskarżenia o trollizm, przeczytaj jego definicję chociażby na Wikipedii, oraz porównaj przedstawione tam jego symptomy ze swoim pierwszym postem w temacie.

Albo ja to zrobię za ciebie.

Kacper_1984

Sam lubisz Kacprze pokazywac swoje nadmuchane ego. Masz kiepski gust jak przecietny uzytkownik filmwebu ocenianie piły na 10 i woskowana klata to Twoja wizytówka a to że większość zagłosowała tak to nie znaczy ze to jest dobry film. Demokracja jest rządem idiotów i idiotów wybiera. Zresztą o czym my tu mówimy jedno spojrzenie na plakat i juz wiadomo kto produkował tego gniota "ITI sprzedajna, k*** dupy daj" aktorzy (TVN)serialowi czyli liczą się koneksje a nie poziom warsztatowy czy odrobina tego czegos(talentu?).Ale niestety nawet Frycz z braku kasy musi trzymac sie takich marnych produkcji, czego kiedys nie robil ale w jego wypadku to zrozumiale, rodzine ma nie mała. Choc watpie czy w swoich ambicjach czuje sie z tym dobrze co widac po umiarkowanym sposobie promowania takich produkcji. A tak nawiasem co do samochodu ja jezdze starym Volvo z silnikiem od Skody która "zjadła" BMW-ice sąsiada na trasie.

shultz_2

Odpowiada ci człowiek z nadmuchanym ego, więc słuchaj, bo nie będę 2 razy powtarzał (ciekawe skąd ten tekst :p ):
Woskowana klata być może i jest ale w Twoim przypadku.
Bo w moim jest inaczej, ale to już naturze zawdzięczam. Nie jestem obrośnięty jak małpa z ZOO, hehe.

Aj już nie chce mi się odpisywać, bo każdy i tak myśli swoje.
Swoją drogą wystarczy wybrać jeden czy dwa filmy które odbiegają od poziomu innych, i już może być awantura.

Co do filmu to nie zawsze jak piszą, że jest horror, to jest horror.
To się tyczy i innych gatunków.
Pozdrawiam.

Kacper_1984

Aj patrzcie i wygląd go najbardziej zabolal! swoim postem założyłem że prezentujesz własne zdjęcie na avatarze, choc powątpiewam w to. Jeśli jednak to prawda to gratuluję świetnej rzeźby, co nie zmienia faktu że bez milimetra włoska takie ciało nie istnieje bez depilacji czywoskowania, cwicze ale też nie jestem małpą z ZOO, włosy podcinam nadmiar usuwam ale nie pozbawiam się ich kompletnie bo pozbawianie się naturalnego wyglądu to kompletny idiotyzm podobnie jak napinanie się na portalu filmowym,z resztą kobiety co by nie mówiły i tak się lubią nimi bawić włosami na klacie :)

Kazdy mysli swoje ale od tego jest forum zeby dyskutowac A Ty nie odpowiadasz na żadne istotne pytanie tylko na to co weszło na Twoje ego. Z resztą Twoje wypowiedzi odbieraja szacunek mojej osobie, piszesz do mnie z małej litery dlatego kończę tą dyskusję i w przeciwieństwie do Ciebie dotrzymam słowa. Sądze że ciężko będzie się zanaleźć gdzie indziej, więc
Żegnam

shultz_2

Wiem, że i tak czekasz na odpowiedź, zatem nie pozostaje mi nic innego, tylko odpisać.

Mówisz, że moje wypowiedzi odbierają szacunek Twojej osobie?
Hmm, jeśli czytałeś wątek od początku, to byś zobaczył, że "szacunek" do mojej osoby już kilka postów wyżej został sponiewierany (tak to odbieram), więc nie widzę powodu, żebym komukowiek potem miał słodzić z tego powodu. I nie zamierzam. Odpisuje raczej normalnie, ale
nie starałem się akurat Ciebie obrażać.
Nie użyłem żadnego słowa, który by podpadał pod wulgarny.

Jeśli chcesz szacunku, zachowaj go też dla tego do kogo piszesz.
Nie wmawiaj mi, że nie mam gustu.
Większość fimów i tak się pokrywa, więc przytyk akurat do tych i kpienie ze mnie uważam za "zonka" ze strony mojego rozmówcy.

Co do pierwszego akapitu, raczej odpuszcze. W ogóle nie o tym chciałem tutaj pisać. Więc nie będę się produkował.
Powiem tylko tyle, że ja wole mieć włosy tam gdzie być powinny, czyli na głowie niż na klacie, a nie na odwrót...

Kacper_1984

P.S. poprawka, nie brak szacunku tylko problemy z ortografią szkoda że nie czytasz ze zrozumieniem. "ciebie">Ciebie

shultz_2

5 minut minęło, więc już nie mogę edytować poprzedniego postu.
Jak odpisywałem to właśnie w tym samym czasie dostałem Newsletter z Men's Health ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones