PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 158
ocen
5,9 10 1 183158
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

Wybrałem sie z przekory oraz dzieki darmowej wejściówce. Z przekory, bo ja chyba już nie doczekam czasów kiedy w Polsce powstanie prawdziwie zabawna i do tego ruszająca za serce komedia romantyczna. "Tylko mnie kochaj" to po prostu nieudolna kalka perfekcyjnych wg. mnie wzorców, czyli angielskich komedii (vide "About a boy").

Przepis na spieprzenie sprawy jak zwykle ten sam - weźć najmodniejszych aktorów znanych z małego ekranu, wpakuj ich w garniturki i sztuczny świat Warsiawski żywcem wyjęty z magazynu "LOGO" (którego logo a jakże jest w filmie obecne), dopisz parę grepsów, wpleć w histropryjkę której zakończenia domyślec sie można już w pierwszych 10 minuntach filmu, zrób wielką akcje marketnigową i licz na to że Polska znowu tłumnie pobije do kin pooglądać to wszysko..Zycze powodzenia twórcom i tego żeby sie film "sprzedał", bo tylko po to został on nakręcony. Ehh, szkoda słów, pieniedzy i czasu na to badziewie (skad ta ocena na filmwebie?!?), ja w każdym razie za całokształt wystawiam 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones