PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 158
ocen
5,9 10 1 183158
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

Świetny film! : )

użytkownik usunięty

Jeden z niewielu polskich, który oglądam z przyjemnością : )

ocenił(a) film na 6

Choć jakoś nie mój typ, to faktycznie, ten film oglądałam z przyjemnością :) ma ode mnie 7/10. :) chyba trafiłam nastrojem na odpowiedni film, lekki, może nic specjalnego, ale opglądąło mi się go na prawdę dobrze :)

użytkownik usunięty
DirtyGibon

Tak, masz rację. Jkao tako uważam polskie nowości romantyczne za najzwyklejszy chłam, ale ten film jakoś mi przypadł do gustu : )

ocenił(a) film na 9

Nastrojowe Dziewczęta zdolne do wzruszeń, pozdrawiam Was serdecznie i pozwolę sobie dodać słówko komentarza. Dałbym filmowi 9 punktów z radością, gdyby wycięto obleśniaka Karolaka z damskiej toalety, a 10 punktów, gdyby tego onana, opowiadającego u Wojewódzkiego jak to robił do umywalki, nie angażowano do filmu z przesłodką Michasią.

użytkownik usunięty
NOTIBOF

Mhmmmmmmm.

ocenił(a) film na 9

Wybacz mi, blondasku ze starszaków, ale u nas jeszcze nie edukowaliśmy się w tym obcym języczku i słówka "Mhmmmmmmm" jeszcze nie zdołaliśmy poznać, więc przetłumacz mi to coś tak tajemniczego na język nasz ojczysty z pominięciem slango-pochodnych akronimów w zdanku wielokrotnie rozwiniętym.

użytkownik usunięty
NOTIBOF

HAHAHAHAHAHA, weź człowieku. Wchodzisz na mój temat dyskusji i zabierasz głos - w porządku. Ale wyobraź sobie, że nie mam ochoty wszczynać jakieś śmieszne awantury, bo w przeciwieństwie do ciebie nie udzielam się tu by wyładować na kimś swoje emocje, tylko po to żeby oceniać i dyskutować na temat filmów. Skoro masz problem związany z doborem obsady do filmu - okej, masz do tego prawo, ale nie wyjeżdżaj z tymi pseudo inteligentnymi postami typu tego, który zamieściłeś powyżej, bo niczego tym nie zyskasz. : ) Obrazić - nie obrazisz. POZDRAWIAM.

ocenił(a) film na 9

"Mhmmmmmmm." ;-)))

ocenił(a) film na 7

no prawda trochę że historia trochę niewiarygodna.. ale film bardzo sympatyczny.. i fajnie się ogląda :)

ocenił(a) film na 8

podzielam WASZE zdanie :) jak na polski romans naprawdę dobry :) polecam

ocenił(a) film na 9

W pełni się z tobą zgadzam. Polskie filmy które naprawdę lubię to : ,,Tylko mnie kochaj'' , ,, Nie kłam kochanie'' i ,,Vinci''
Chodzi mi o polskie fimy które powstały w ciągu ostatnich 10 lat, bo starych polskich filmów które lubię jest trochę więcej np. ,,Sami Swoi'', ,,Znachor'' itd.

użytkownik usunięty
zoriia

Mhm, mi też chodzi o nowsze filmy, stare są genialne <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones