PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841205}
3,7 4 210
ocen
3,7 10 1 4210
2,0 9
ocen krytyków
Jestem M. Misfit
powrót do forum filmu #Jestem M. Misfit

Szykuje się mocny zawodnik w kategorii paździerz roku.

Matik_11

Dokładnie, i paździerz to zbyt delikatnie powiedziane, rzygać od pewnego czasu się chce jak widzi się kolejne "hity" rodzimej kinematografii, albo są to kolejne ultradebilne komedyjki dla ludzi którzy nie zdali z zerówki do pierwszej klasy, albo gnioty patriotyczno-narodowe, tym razem jakiś podstarzały ch*jek naoglądał się z wnukami "Hannah Montana" na Disney Channel i stwierdził ze zlepienie kiczowatych jankieskich gniotów dla młodzieży o inteligencji pralki Frani będzie dobrą inwestycją w polską kulturę masową, i tylko podejrzewam że masowo to kina będą wycofywać to w mig z projekcji gdyż nawet z biletów nie pokryją pensji sprzątaczki odkurzającej po projekcji sale.

dominik_kotas

Zapowiada się na dwie rzeczy:
1.Ten film można inaczej nazwać: "Studniówk@ 2"
2.Ten film trafi na miejsce pierwsze w nagrodzie"Pażdzierz Polski 2019" u Sfilmowanych.

Matik_11

Nie mogę się doczekać ich recenzji :D

mippek

dno dna dla skretynialych debili . watpie czy az tacy sa. nieprawdopodobne GOWNO

Matik_11

To samo pomyślałem. Czemu w Polsce nie robi się już dobrych filmów, tylko komedyjki 2/10. I czemu do wszystkiego wciska się tych j**anych youtuberów.

bajabongo

Co Ty godosz. Boże Cialo sobie obejrzyj zamiast narzekać, że rodzime kino jest do kitu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bajabongo

Robi się. Trzeba tylko odpuścić sobie potworki wciskane przez polskich producentów i trochę się zagłębić w temat. A temu się wciska yutuberów, bo są popularni wśród 12-13 latków, którzy pójdą na ten film, aby zobaczyć swojego idola. To film dla dzieci.

Matik_11

Drżyjcie Yrki i Gulczasy! Po tym nawet kac wawa na wyjeździe integracyjnym będzie słodkim, paprykowym ciachem.

Matik_11

Wiesz. Ale aktorsko może być lepiej, niż nie jedna ,niby normalna Polska komedia ;D

Matik_11

Jak czytam o obecności takich postprodukcji to jedynym pocieszeniem dla mnie jest to że świat się kiedyś skończy.

666wszechmocny666

JPRDL... Czy jest tutaj lekarz?

ocenił(a) film na 10
Matik_11

W sumie sama nie wiem. Uważam, że ten film może okazać się dobry. Mam zamiar na niego pójść do kina. Szkoda, że jeszcze przed premierą ludzie ten film tak krytykowali. Ja jednak chciałabym dać mu szansę. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. :)

AgnieszkaKa28

Widzę, że wydawca się nie poddaje i tworzy konta na FW, żeby zrobić hype wokół tej kupy.

ocenił(a) film na 10
wayzee

Widzę, że niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że są osoby które czekają na ten film. :)

ocenił(a) film na 1
AgnieszkaKa28

tak czekają, że aż zakładają konto na FW, dzień przed premierą tego dzieła i je zachwalają ?

Matik_11

w kwestii formalnej:
są polskie "Złote Maliny", czyli polskie AntyOskary
czyli "WĘŻE"
https://www.filmweb.pl/awards/Węże

Wladca_Piersicieni

no dobra

nie zrozumiałem, bo nie wiedziałem wcześniej o kanale "Sfilmowani" na Youtube...

ale myślę, że film "MissFitness" ;-) dostanie też kilka nominacji do "Węży"...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
placzliberalow

Leki, ino szybko :)

cyprian26

to już jak mieli te pieniądze to nie lepiej wydać np na hardcore 44 a nie jakieś produkcje z pokroju kac wawy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones